PETOFI_LOGO_05-01

Osztályok

1.ma

Osztálytanító: Plájerné Orbán Mária

Napközis tanító: Béres Ildikó

Anda Bence
Balaskó Emma Sára
Biczó Áron 
Boa Zsófia
Bokán Anikó
Csuka Zolta
Csürke Benjamin Richárd
Érdi Zoé
Forgács Hanna Barbara
Horváth Loretta
Horváth Zsadány Zsombor
Ibrahim Karim
Kiss Zsombor
Kiss-Hoffer Maja
Kontli Anna
Kovács Áron
Kovács Hédi
Kovács Réka
Krejcz Amanda
László Eszter
Lőrincz Léna
Nagy Olivér 
Nagy Sára Lili
Nyirő Ábel
Pintér Boglárka
Róka Barnabás
Sinkó Benedek
Szilágyi Hanna
Tóth Laura Luca
Wertetics Misa
Ződy Zara

1.mb

Osztálytanító: Hart Enikő

Napközis tanító: Kovács Ágnes

Bánhidi Annabell
Becze Fekete Hanna
Bella Milán
Böröndy Luca
Bugyinszki Zsolt
Csölle Ádám Attila
Dankó Luca
Dobó Odett Amina
Egyed Tamás
Farkas Rebeka
Fehér Márkó
Fehér Zoé
Gosztom Bálint
Györfi Hanna
Gyuga Jázmin
Hóka Roland Rafael
Holpár Zsófia
Horváth Enikő
Igler-Gálos Zente
Karsai Boglárka
Kiss Bulcsú
Kiss Fruzsina
Kolonics Izabell
Medgyesy Zalán Csaba
Mészáros Áron
Németh Blanka
Szabó Alíz
Szabó Borbála
Takács Fruzsina
Tóth Bence
Varga Zoltán
Vass Viktória Izabella

1.c

Osztálytanító: Vargáné Krug Erika

Napközis tanító: Boros Judit

Babos Gellért
Bognár Krisztián Tamás
Csertán Márton Barnabás
Dallos Alexa
Dolgos Dominik
Farkas János Szebasztián 
Göndöcs-Böszörményi Mirkó
Horváth Ákos
Horváth Benjámin
Horváth Roxána
Kelemen Valér
Kocziha Julianna
Kuslics Ádám Kristóf
Lajtai Marcell
Magyarósi Zsombor
Molnár Bálint Balázs
Nagy Olivér
Nagy Zoltán
Rabi Milán
Somogyi Mira Hanna
Udvardi Dorián
Varga József János
Zentai Abigél

 

2.ma

Osztálytanító: Szabó Zsuzsanna

Napközis tanító: Vinkovits Marianna

Anda Léna Ilona
Auer Csoma
Balogh Konrád Ádám
Bihari Flóra
Bognár Alina
Finta Rebeka
Horváth Regő
Horváth-Balogh Áron
Juhász Dominik
Kacsák Mátyás
Karika Cintia Viktória
Kocsis Bendegúz Zalán
Kovács Ada Zsófia
Kovács Liliána
Nagy Luca
Pál-Szabó Zoltán
Pataky Lili
Rácz Luca
Rónyai Zoé
Schwendtner Patrik
Sipos Júlia
Szigeti Tamara
Sztranyovszki Bence
Tál Zsófi Katica
Tóth Darinka
Tóth Nóra
Trinh Long Nam
Ürögi Dávid

 

2.mb

Osztálytanító: Polán Zsuzsanna

Napközis tanító: Takácsné Fücsek Judit

Antal Szofi
Béres  Botond
Erdei Fanni Sarolta
Hatos Flóra
Horváth Marcell
Horváth Milos
Illés Lili
Katona Réka Johanna
Kleinert  Dorka
Kleinert  Lotti
Kreisz Kíra Zoé
Lebmann Zorka Panna
Lencse Zsófia
Lengyel Zoltán László
Majsa Dominik
Márkus Norbert Zeusz
Milkovits Csenge
Molnár Noel
Mozsolits Nóra
Németh Zsófia
Oláh Tilda
Polgár Kata
Práznek Emma
Pusztay Levente
Raffensperger Emma Mira
Sinkovits Milán
Szalay Jázmin Kiara
Szerencse Vanda Vanessza
Szigeti Letícia
Tompa Péter
Udvardi Kamilla Katalin
Vörös Bianka

 

2.c

Osztálytanító: Füziné Kotzmanek Csilla

Napközis tanító: Porroginé Horváth Viktória

Andó Noel
Balogh Tímea Bodza
Bódi Bianka
Brenner Julianna
Deme Gréta
Dénes Dániel
Gyulai Boglárka
Hadarics Lili
Hatos Sebastian
Horváth Bálint
Horváth Izabella Flóra
Jauernig Nóra Mária
Karakó Janka Anett
Kocsis Balázs Barnabás
Nagy Flóra Zsófia
Németh Ádám
Padutsch-Mayer Roland
Pálfi Csaba
Pálfi Luca
Pálla Zsófia
Preklet  Dóra
Seidl-Kovács Zsófia
Szántó Lóránt
Takács Eliza Emma
Tóth Lara Kornélia
Vadász Viktória
Völgyi János Botond
Zsganyár Zalán

 

3.ma

Osztálytanító: Müller Ferencné

Napközis tanító: Brittian Judit

Antal Vivien
Cser Krisztina
Galgóczi Alex
Horváth Milán
Horváth Szerafina
Kassai-Schmuck Bori
Kelemen Laura
Kis-Tövisháti Vajk
Kovács Tamás
Lipovits Hanna
Majer Lili Marion
Nagy Emma Hanna
Nagy Márton
Nagy Tünde Lilla
Nyírő Hanna
Papellas Timothy Sebastian
Pongrácz Máté
Rózsás Kristóf
Szénási Szaffi Luca
Táp Hanna
Varga Donát

 

3.mb

Osztálytanító: Friktonné Barkovics Judit

Napközis tanító: Bőhmné Szilágyi Andrea

Becze-Fekete Zoé
Dézsi Bence
Esső-Preiner Hunor
Fábián Liza Bogi
Gosztom Dávid
Harangozó Léna
Horváth Martin
Izsó Bendegúz Tibor
Kóbor Emma Boróka
Kovács Levente Zoltán
Kovács Panka
Kovács Réka
Kozma Maxim
Medgyaszay Zolna
Mihók Liliána
Nyul Dániel
Orbán Gergely
Péntek Kincső Zoé
Póta Lara
Sinkó Gréta
Smuk Botond
Steindl Lilien
Tóth Luca
Varga Lia
Világos Armand

 

3.c

Osztálytanító: Buza Mária Zsuzsanna

Napközis tanító: Gulyásné Temesvári Anikó

Angler Ádám József
Bors Máté
Gáll Dóra
Gigler Noémi
Guzs Boglárka
Horváth Barnabás
Iszló Jázmin
Jakubcsó Máté
Nemes Márk
Pálfi Bence
Sifter Szofi
Soós Ében Rókus
Szabó Adrienn
Szerencse Kristóf
Tikosi Anna
Wartha Alexander Mátyás

 

4.ma

Osztálytanító: Gottliebné Mihalicz Zita

Napközis tanító: Vargáné Szigeti Márta

Antal Lili
Bogdán Bence
Bujtás Levente
Csigó Hanna
Dobó Otília Ariana
Fertői Virág
Finta Zafíra
Göndöcs Dorka
Grubits Péter Márton
Henye Virág
Horváth-Balogh Franciska
Hudi Márk Norbert
Kántor Hanna
Karacs Tamás Zoltán
Kiss Gréta
Kovács Eliza Gabriella
Lőrincz Lea Veronika
Nagy Elizabet Aisa
Nákics Lora
Nákics Maja
Németh Dávid
Orbán Noel László
Richtárik Flóra
Sugár Zoltán Nimród
Szalma Belián Gábor
Szita Júlia
Thieme Franka
Tóth Karina
Tóth Liza
Udvardi Vivien
Zakota Annabella

 

4.mb

Osztálytanító: Nagy Csilla

Napközis tanító: Schlosserné Módos Márta

Babos Anna
Csuka Csenge
Ellenbacher László Zalán
Erős Vivien Csenge
Gaál Dávid Sándor
Gárdonyi Regina
Gedeon Zoé
Horváth Bende
Horváth Heidi Virág
Horváth Lili
Jagodics Gábor Zoltán
Jagodics Zalán
Kecskés Barna
Kiss Medárd
Koleszár Boróka
Kun Barbara
Lengyel Lilien Virág
Lipovits Máté
Makó Botond
Németh Marcell
Porga Vivien
Rózsa Zsolt
Szerencse Réka
Takács Boglárka
Udvardy Bende
Voleszák Bence

 

4.c

Osztálytanító: Horváth Ildikó

Napközis tanító: Bokorné Czimbó Ágnes

Duschák Dávid
Duschák Dorina
Foki Levente
Gácsi Mira Dorina
Gergácz Jázmin Emma
Hercegfalvi Liza
Katona Sebestyén
Kelemen Lóránt
Kerpács Ciprián Zuriel
Kiss Bálint Árpád
Kiss Botond
Márta-Hovorka Bence
Molnár Boglárka
Nagy Áron
Nagy Noémi
Nemes Jázmin
Pálla Gergő
Preklet Ádám
Rába Bence Levente
Radics Gergő
Schulter Natália
Stippinger Dávid
Tóth Márton
Varju Noel
Varju Szebasztián
Zentai Alma

 

5.ma

Osztályfőnök: Zalaváry Miklósné

Helyettes osztályfőnök: Szíjártó Szabolcs

Balogh Marcell
Béres Kristóf
Borsodi Zalán
Bőhm Olivér
Cserép Mihály
Deák Zsolt
Ficsor Zsófia
Hatos Bertalan
Horváth Lelle
Horváth Melánia
Iván Kristóf
Kiss Csenge
Kocsis Mátyás
Kovács-Váry Máté
Nagy Viktória Szófia
Németh Anasztázia
Németh Réka Rebeka
Nyul Gergő
Péter Martin
Péter Mónika
Polgár Péter András
Réfi Katica
Róka Emma Sára
Sánta Péter
Szalai Laura
Szalai Noel
Takács Lara Noémi
Taschner Adél

 

5.mb

Osztályfőnök: Szabóné Molnár Andrea

Helyettes osztályfőnök: Németh Dorottya

Abdul Halim Maha
Antal Szofi Larissza
Baán Eszter Csenge
Baróci Pál
Berta Luca
Bilkó Zsolt Norbert
Bogár Lilla
Bujtás Zsombor
Csiszár Natasa
Hegedűs Ádám Nimród
Horváth Gellért
Hudi Hanna
Kis-Tövisháti Örs
Koloszár Noémi
Lebmann Lili Emili
Lukács Laura
Molnár Anna
Nagy Léna Eszter
Pál Zoé
Papellas Delia
Pongrácz Liliána
Rokob-Kovács Hanna
Smuk Bálint
Sütő Attila
Szabó Balázs
Szalai Levente Krisztofer
Szerencse Szintia
Tóth Annaliza
Világos Noel
Weninger Noel

 

5.c

Osztályfőnök: Polgárné Horváth Ágnes

Helyettes osztályfőnök: Véghné Kátai Ildikó

Angyal Jázmin
Bak Jázmin Anna
Bódi Szilvia
Dolgos Boglárka
Galambos Kata Edina
Göndöcs Réka
Guzs Botond
Gyulai Patrik
Horváth Levente
Horváth Nadin Hanga
Horváth Zoltán Flórián
Jakubcsó Dorka Alíz
Karakó Marcell
Kocsis Levente Dániel
Kovács Máté Márk
Kuslics Bora Rebeka
Makádi Krisztina
Molnár József Benedek
Pálfi Nóra
Preiner Bendegúz
Rosta Benett
Stánicz Áron
Szabó Ábel
Szabó Áron Flórián
Völgyi Boglárka Patrícia
Wagner-Kovács Amira

 

6.a

Osztályfőnök: Gyurán Ágnes

Helyettes osztályfőnök: Bakk Tünde

Elek Gergő
Erős Liliána Boglárka
Gulyás Niké Napsugár
Kincses Boglárka
Kiss Dominik
Kiss Péter
Koloszár Alex Csaba
Kovács Ábel
Kovács Fanni
Kovács Napsugár Csenge
Magosi Anna
Nagy Albert Dániel
Nagy Bolda
Nagy Kristóf Sámuel
Pintér Vanessza
Simon Máté
Szabó Nikolett
Szelenczei Kiara Virág
Tücsök Gergő
Varga Dorián

 

6.b

Osztályfőnök: Varga-Kontor Andrea

Helyettes osztályfőnök: Csukáné Rákóczy Gyöngyi

Antalovits Szonja Szilvia
Böjthe Amanda Andrea
Eberhardt Dávid
Fettik Nadin Fruzsina
Göltl Regina
Horváth Milán Miklós
Hősfi Kristóf
Jakab Ákos Péter
Kacsák András
Kerpács Kilián
Kovács Imola Dorina
Kreisz Kristóf
Lencsés Jázmin
Nagy Jázmin Helga
Palatin Szófia
Szaksz Kilián Kevin
Tompos Boldizsár
Udvardy Borostyán
Vargha Zora Eszter
Városi Martin
Vörös Dávid
Weninger Milán

 

6.m

Osztályfőnök: Varjaskéri Anita

Helyettes osztályfőnök: Sipos Ferenc

Ács Szelim
Bede Flóra
Deák Hanga
Derzsi Bence
Divós Dóra
Fehér Hunor
Fekete Krisztián Maximilián
Grubits Viktória
Jakus-Németh Hanna Zoé
Kovács Vanda
Lovas Korinna
Németh Hanna
Németh Kata
Pádár Bálint
Papp Marcell
Pintér Kamilla
Rózsás Hanna
Schwendtner Nikolett
Szakácsi László
Thieme Szonja
Timár Boglárka
Tompos Regina Beatrix
Vági Anna Dorka

 

7.a

Osztályfőnök: Schnellbach Tímea

Helyettes osztályfőnök: Farkas Gyula

Balla Áron
Biczó Milán
Bognár Barnabás
Cenik Teoman
Dubanics Viktória
Firtl Ákos Gyula
Fogas Regina
Hauer Flóra
Horváth Jázmin
Horváth Márton József
Horváth Patrik Máté
Kiss Benjamin
Kiss Villő
Kőhalmy Soma
Kreszta Jonatán
Mozsolits Hanna
Nagy Levente László
Nagy Nóra Noémi
Palaczk Míra Hanna
Pál-Szabó Vivien
Pinezits Barnabás
Pintér Krisztián
Radics Attila Máté
Sifter Virág
Stánicz Eszter
Szabó Máté Benjamin
Szalai Dominik
Takács Niké
Varga Szilvia Anna
Zsganyár Csenge

 

7.b

Osztályfőnök: Békés Zsolt

Helyettes osztályfőnök:Kürti Zita

Bakos Blanka
Baráth Linda
Bognár Zalán
Chapó László
Demeter Jázmin Julianna
Dézsi Krisztián
Farkas Levente
Göndöcs Dóra
Hercegfalvi Márk
Holpár Roland
Jáger Dániel
Karakó Milán Zoltán
Kocsis Márk
Kónya Kamilla
Kovács Kíra Nelli
Laczai Kristóf
Móricz Máté
Nagy Lisa Bernadett
Nagy Szofi
Palaczk Florianna Lídia
Pratscher-Hart Botond Lajos
Rába Lili
Sipőcz Ákos
Süle Gergő
Szabó Laura
Szalai Noémi
Szalay Zsófia
Tarnai-Németh Kilián
Tóth Kristóf
Varga Alíz
Varga Dzsenifer

 

8.a

Osztályfőnök: Szabó Erika

Helyettes osztályfőnök: dr. Varga Szabolcs

Bartó Viktória
Bezovics Balázs
Bőhm Adrienn
Czupor Imre Roland
Dovák Bence
Dudás Martin
Farkas Péter
Horváth Bendegúz Tamás
Janka Lili
Kocsis Szabolcs Kristóf
Kóródi Zsombor
Kovács Dániel Miklós
Láng Virág Petra
Markó Milla
Molnár Csongor
Pajor Viktor
Sárközi Réka Fanni
Sipőcz Dóra
Szabó Bianka
Szabó Rebeka
Szolnoki Soma
Tábori Ákos
Tóth Kármen
Tóth Tímea
Zelkó Patrik

 

8.b

Osztályfőnök: Tóthné Németh Zsuzsanna

Helyettes osztályfőnök: Pintér Judit Ilona

Ancsics Milán
Bakos Attila Milán
Balázs Roxána
Balogh Barnabás
Balogh Dóra
Bialous Nelli
Farkas Laura
Föglein-Varró Hanna Dóra
Gulya Csenge Ilona
Gyulai Jázmin
Hatos Márk
Horváth Bálint
Horváth Csaba
Ivánkovics Noel Miklós
Kacsák Mihály
Katona Martin Imre
Kuslits Korvin Attila
Lovas Boglárka
Nagy Boglárka
Polgár Ákos
Práznek Patrik
Stippinger Márk
Szabó Donát
Taschner Emma
Tauber Amira
Ujhelyi Gréta

 

8.c

Osztályfőnök: Kovács Cecília

Helyettes osztályfőnök:

Bernieh Abdullah
Bilkó Sára Emőke
Dömötör Médea
Gergácz Virág
Horváth Kíra
Iván Krisztián
Jászberényi Noel
Kiss Ádám
Kiss Benedek András
Ráth Patrik
Sándor Marcell Róbert
Szabó Benedek
Szabó Zita Lívia
Varga Júlia

 

Oldaltérkép

Minden jog fenntartva © Soproni Petőfi Sándor Általános Iskola és AMI

Készítette: Schubert Dávid