PETOFI_LOGO_05-01

Nevelőtestület

Igazgató

Sipos Ferenc testnevelés 5.m, néptánc

Igazgatóhelyettes

Kovács Cecília (felső tagozat)7.c osztályfőnökmagyar 7.c
Tóthné Németh Zsuzsanna (alsó tagozat)7.b osztályfőnökcsaládi életre nevelés 5.b; etika 5.m, 7.b; technika 7.b
Varjaskéri Anita (néptánc)5.m osztályfőnöknémet 5.m, néptánc

Tagiskola vezető (Balf)

Fajkusz Attila László ének 5.m, népzene

Tanári kar

Ágoston Tímea3.mb napközi 
Bakk Tünde német 1.c, 2.c, 3.c, 4.ma, 5.b, 7.c
Békés Zsolt történelem 5.m, 6.a, 6.b, 7.b, 8.o.; informatika 5.a, 6.évf., 7.a, 7.b, 8.évf.
Béres Ildikó4.ma napközimagyar 7.a
Bokorné Czimbó Ágnes3.c napközihon- és népismeret 6.b, 7.a, 7.b, 8.c
Boros Judit4.c napközi 
Bőhmné Szilágyi Andrea2.mb napköziinformatika 5.b, 5.m, 6.évf., 7.évf., 8.a, 8.b
Buza Mária Zsuzsanna2.c osztálytanítóének 2.mb
Csukáné Rákóczy Gyöngyi2.c osztálytanítónémet 5.b, 8.a
Friktonné Barkovics Judit2.mb osztálytanító 
Füziné Kotzmanek Csilla1.c osztálytanító 
Gottliebné Mihalicz Zita3.ma osztálytanító 
Gulyásné Temesvári Anikó1.c napközi 
Gyurán Ágnes5.a osztályfőnökmatematika 5.a, kémia 7-8.évf.
Hart Enikő4.mb osztálytanító 
Horváth Ildikó3.c osztálytanító 
Ilyés Alexandra2.ma osztálytanító 
Janiga Katalinnapközi Balf 
Kleinné Gadó Orsolya1.Balf osztálytanítónémet Balf
Kovacsics Miklósné6.b osztályfőnökmagyar 5.m, 6.b, 7.b, 8.b; etika 6.b
Kovács Ágnes Erzsébet testnevelés 5.m, 6.a, 7-8.évf.
Kruppa-Barna Emília Zita német 1.ma, 2.ma, 3.mb, 4.c, 5.a, 6.b, 7.c, 8.b
Kürti Zita balettelőkészítő gimnasztika
Linczenbold Maximilián néptánc
Major Izabella3.Balf osztálytanító 
Müller Ferencné2.ma napközi 
Nagy Csilla3.mb osztálytanító 
Nagy Erika magyar 5.a, 5.b; történelem 5.a, 5.b, 7.c
Nagy Tamara2.c napköziének 1.c
Németh Dorottya matematika 5.b; természetismeret 5.évf.; földrajz 7-8.évf.
Plájerné Orbán Mária4.ma osztálytanító 
Polán Zsuzsanna1.mb osztálytanító 
Polgárné Horváth Ágnes8.b osztályfőnökmatematika 5.m, 6.b, 7.a, 8.b; természetismeret 6.évf.
Schnellbach Tímea6.a osztályfőnökmagyar 6.a; ének 5.a, 6-8.évf.
Simonné Áder Éva4.Balf osztálytanító 
Szabó Erika7.a osztályfőnöknémet 2.mb, 4.mb, 6.b, 7.a, 7.c, 8.b, történelem 7.a
Szabó Zsuzsanna1.ma osztálytanító 
Szabóné Molnár Andrea8.c osztályfőnökmagyar 8.a, 8.c, néptánc
Takácsné Fücsek Judit1.mb napközi 
Tóth Rita néptánc
Trunk Dóra4.mb napközinémet 1.mb, 3.ma, 4.mb, 6.a
Varga Noémi2.Balf osztálytanító 
dr. Varga Szabolcs testnevelés 5.a, 5.b, 6.b
Varga-Kontor Andrea5.b osztályfőnökangol, ének-zene 5.b
Vargáné Krug Erika4.c osztálytanító 
Vargáné Szigeti Márta3.ma napközietika 8.b, 8.c; technika 6.évf., 7.a, 7.b; testnevelés 2.c
Véghné Kátai Ildikó rajz 5-8.évf.; biológia 7-8.évf.; természettudományos gyakorlatok 6.b, 7.b, 8.b
Vinkovits Marianna1.ma napközitechnika 5.évf.
Zalaváry Miklósné8.a osztályfőnökmatematika 6.a, 8.a, 8.c, fizika 7-8.évf.; etika 8.a

Oktató-nevelő munkát segítők

Beckl-Horváth Ritagyógypedagógus
Fajkuszné Bertha Zsófiaiskolatitkár
Horváth Zsófiapedagógiai asszisztens (néptánc)
Kohlhauser Ildikópedagógiai asszisztens (Balfi Tagiskola)
Kovács Krisztinaiskolatitkár
Pintér Juditgyógypedagógus
Porroginé Horváth Viktória Adriennpedagógiai asszisztens
Szabó Zilia Abigéliskolatitkár
Tóthné Szávuly Enikő

jelmez- és viselettáros

Schubert Dávidrendszergazda